Обмін та Повернення товарів

Наше завдання – побудувати довгострокові взаємовигідні відносини із клієнтом. Саме тому ми докладаємо величезних зусиль для того, щоб Ви відчували себе комфортно, здійснюючи покупку на нашому сайті. 

Ми також розуміємо, що при покупці комплектуючих можуть залишатися сумніви (незважаючи на всі запевнення сторони, що продає) з приводу того, чи підійде та чи інша запчастина до плити/котла або іншої побутової техніки, чи достатньо хорошої якості і так далі. Саме тому ми надаємо Вам можливість обміну чи повернення вартості товару протягом 14 днів після придбання**. Дана гарантія діє на всі товари, що продаються на сайті ПромТехгазу. Крім цього, на більшість товарів діє гарантія від виробника на строк до 5 років. Тривалість гарантії зазвичай зазначено у описі товару. Ви також можете зв'язатися з нами зручним для Вас способом і уточнити гарантійні умови товару, що Вас цікавить. 

Звертайтеся до нас, якщо у Вас залишилися питання щодо гарантійних умов – ми будемо раді відповісти на Ваші запитання 


З повагою, 

Команда ПромТехГаз


*обмін чи повернення вартості товару здійснюється за умови, що куплений товар не пошкоджений покупцем (наприклад, під час монтажу) 

*у разі обміну або повернення товару транспортні витрати (витрати на доставку) несе покупець